O nas

SGL” Specjalistyczne Gabinety Lekarskie sp. j. Kusy i Wspólnicy

3.jpg

15 grudnia 1990 roku jest w kalendarium firmy „SGL” Specjalistyczne Gabinety Lekarskie sp. j. Kusy i Wspólnicy dniem, od którego rozpoczyna się historia pierwszej prywatnej praktyki lekarskiej w Łęcznej.

W styczniu 2000 roku powstała nasz filia przy ul. Kolorowej w Lublinie, świadcząca obecnie usługi z zakresu medycyny rodzinnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej oraz lecznictwa psychiatrycznego, opieki psychologicznej i terapii uzależnień. Od 2006 roku nasi specjaliści wykonują w Zamościu zabiegi w trybie jednodniowym z zakresu otolaryngologii dziecięcej.

Obecnie w naszych ośrodkach zapewniamy kompleksową opiekę medyczną dla wszystkich grup wiekowych, w której zakres wchodzi: podstawowa opieka zdrowotna, ambulatoryjna opieka specjalistyczna, długoterminowa opieka pielęgniarska, opieka psychiatryczna, psychologiczna i terapia uzależnień, stomatologia, diagnostyka medyczna oraz szczepienia profilaktyczne.

Naszym atutem jest wykwalifikowany i doświadczony zespół lekarzy specjalistów oraz troskliwy personel pielęgniarski. Wszystkie przychodnie „SGL” wyposażone są w nowoczesny i certyfikowany sprzęt medyczny wspomagany przez profesjonalne oprogramowania informatyczne. Pacjenci rejestrowani są elektronicznie w trosce o poszanowanie czasu i prywatności.

Wszystkie ośrodki „SGL” dostępne są dla osób niepełnosprawnych.  

Jak do nas trafić ?

tag blueSGL” Łęczna, ul. Górnicza 3, 21-010 Łęczna
flag blueZobacz mapę

tag blueSGL” Lublin ul. Kolorowa 24/45 20-802 Lublin
flag blueZobacz mapę

tag blueSGL” Zamość ul. Kilińskiego 4 22-400 Zamość
flag blueZobacz mapę

 

REJESTRACJA MEDYCZNA online

S5 Box